Wspólne kolędowanie

W sobotę 21 grudnia z okazji Świąt Bożego Narodzenia w Centrum Kultury – Bibliotece odbyło się „Wspólne kolędowanie”, na które zaprosili Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski oraz dyrektor GBP w Rybnie – Jarosław Rolkowski. Świąteczny nastrój na początku wprowadziła Młodzieżowa Orkiestra Dęta, która zagrała kolędy. Następnie odbyło się przedstawienie pt. „Wigilijna ulica” w wykonaniu grupy teatralnej „Poza schematem” pod przewodnictwem Beaty Rolkowskiej. Na scenie wystąpiły także seniorki z zespołu „Niezapominajki” oraz gitarzystki, uczęszczające na zajęcia muzyczne. Na końcu wszyscy razem zaśpiewali kolędy. Dla zebranych przygotowane były smaczne potrawy wigilijne, które każdy mógł skosztować.