Dyskusyjny Klub Książki

W czwartek 18 listopada w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem klubowicze omówili książkę Rosy Montero pt. „Łzy w deszczu”.

 

 

Dyskusyjny Klub Książki

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w najbliższy

czwartek 18 listopada o godzinie 17:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej.

 

Koncert z okazji Święta Niepodległości

W niedzielę 14 listopada 2021 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie odbyło się spotkanie z okazji 103. rocznicy odzyskania niepodległości pt. „Z piosenką do wolności”.

Na wstępie przybyłych gości powitali Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski oraz dyrektor GBP w Rybnie – Jarosław Rolkowski.  Następnie odbyły się występy przygotowane przez grupę teatralną „Poza schematem” oraz zespół „Niezapominajki”. Na zakończenie przybyli goście wraz z artystami śpiewali pieśni patriotyczne.

 

 

 

 

 

Zapraszamy po nowości książkowe do naszej biblioteki!

 

Z piosenką do wolności

Zapraszamy na spotkanie z okazji 103. rocznicy odzyskania niepodległości pn. „Z piosenką do wolności”,              które odbędzie się w niedzielę 14 listopada o godzinie 17:00 w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie .

 

Wystawa rękodzieła

W piątek 5 listopada w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie nastąpiło otwarcie wystawy rękodzieła.                Prace zostały wykonane przez seniorów z klubów i domów seniora z terenu Gminy Rybno.

Wystawę można oglądać do 10 listopada w godzinach pracy biblioteki.