Zbliża się listopad, miesiąc w którym bardziej wspominamy osoby, które odeszły.
Niech ten czas będzie dla nas chwilą zadumy i refleksji.
W związku z tym zapraszamy do Biblioteki po książki o ludziach kultury, sztuki, muzyki, kościoła…, o tych których już nie ma wśród nas.

Cykl spotkań autorskich online!!

Na specjalne zaproszenie bibliotek z województwa warmińsko-mazurskiego i działających w nich Dyskusyjnych Klubów Książki odbędzie się kolejne spotkanie w cyklu online z pisarką. Spotkanie transmitowane będzie za pośrednictwem FB Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej:

https://www.facebook.com/events/385048572667941

Najbliższe spotkanie z Justyną Bednarek już w środę 28 października

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „Dyskusyjne Kluby Książki” dofinansowanego ze środków Instytut Książki na zaproszenie DKK w Iławie.

Drodzy czytelnicy! W naszej Bibliotece czekają na Was nowości książkowe. Zapraszamy!!!

Dyskusyjny Klub Książki

W czwartek 22 października odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem omawialiśmy książkę Raphaelle Giordano pt. „Twoje drugie życie zaczyna się, kiedy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno”.


Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie otrzymała od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Pana Andrzeja Dudy podziękowanie za udział w akcji Narodowe Czytanie 2020 oraz okolicznościowy egzemplarz „Balladyny”, który wzbogacił nasz księgozbiór.

Na specjalne zaproszenie bibliotek z województwa warmińsko-mazurskiego i działających w nich Dyskusyjnych Klubów Książki odbędzie się kolejne spotkanie w cyklu online z pisarką. Spotkanie transmitowane będzie za pośrednictwem FB Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie

Najbliższe spotkanie:
26 października, godz. 17:00 – Katarzyna Enerlich, prowadząca: Dorota Lińska-Złoch

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „Dyskusyjne Kluby Książki” dofinansowanego ze środków Instytut Książki na zaproszenie DKK w Iławie.

ZAPRASZAMY PO NOWOŚCI KSIĄŻKOWE!
ZAKUP KSIĄŻEK ZREALIZOWANO ZE ŚRODKÓW NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA.