Koncert Krzysztofa Prusika

W czwartek, 27 lipca przy restauracji RyBaśka w Koszelewach odbył się koncert Krzysztofa Prusika – zwycięzcy III edycji The Voice Senior, zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rybnie oraz restaurację RyBaśka.
Pan Krzysztof zachwycił swym głosem przybyłą publiczność, wykonując polskie i zagraniczne przeboje.
zdjęcie z koncertu Krzysztofa Prusika
zdjęcie z koncertu Krzysztofa Prusika
zdjęcie z koncertu Krzysztofa Prusika

Dyskusyjny Klub Książki

W czwartek, 27 lipca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, podczas którego Klubowicze omawiali książkę Szymona Hołowni pt. „Ludzie na walizkach”.

zdjęcie ze spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki

Baner DKK

 

Zapraszamy na koncert

Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie oraz Restauracja RyBaśka w Koszelewach zapraszają na koncert Krzysztofa Prusika – zwycięzcy III edycji The Voice Senior, który odbędzie się w czwartek 27 lipca w restauracji RyBaśka w Koszelewach.

plakat ogłoszeniowy o koncercie Krzysztofa Prusika

 

Spotkanie DKK

Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w najbliższy czwartek 27 lipca o godz. 16:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej.

plakat informujący o spotkaniu DKK

 

Niedzielny piknik z Biblioteką

23 lipca przy Bibliotece odbył się „Niedzielny piknik z Biblioteką” zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rybnie.
Uczestnicy imprezy brali udział w wielu grach, zabawach i konkurencjach sportowych takich jak rzuty do celu, przeciąganie liny i skoki w workach.
Duże zainteresowanie wzbudziły domek z kulkami, szachy plenerowe oraz malowanie twarzy.

Zapraszamy na piknik

Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie zaprasza na Niedzielny piknik z Biblioteką, który odbędzie się 23 lipca w godz. 15:00-17:00 przy Bibliotece.