Przegląd talentów muzycznych „Niech Cię usłyszą”

UWAGA!
Dotyczy Dni Rybna! Scena może być Twoja!
Zachęcamy młodzież i dorosłych do uczestnictwa w przeglądzie talentów muzycznych.
karta zgłoszeń do przeglądu muzycznego
REGULAMIN PRZEGLĄDU TALENTÓW MUZYCZNYCH
„NIECH CIĘ USŁYSZĄ”
lipiec- sierpień 2024
Cele przeglądu „Niech Cię usłyszą”:
1. Zachęcanie młodzieży i dorosłych do czynnego uczestnictwa w działaniach kulturowych i muzycznych.
2. Promocja osób utalentowanych muzycznie i motywowanie ich do systematycznego doskonalenia swoich umiejętności,
3. Umożliwienie publicznej prezentacji umiejętności wokalnych i muzycznych podczas Dni Rybna 2024.
Postanowienia ogólne:
1. Regulamin określa zasady organizacyjne przeglądu „Niech Cię usłyszą” dalej zwanego przeglądem.
2. Organizatorem przeglądu dla zespołów muzycznych, DJ-ów oraz solistów jest Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie.
3. Przegląd ma na celu zaprezentowanie utalentowanych muzycznie solistów, zespołów muzycznych oraz DJ-ów przed koncertami podczas Dni Rybna 2024 w dniach 2- 3 sierpnia 2024.
4. Informacje o przeglądzie oraz Regulamin są dostępne na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie oraz na facebooku GBP w Rybnie.
Nagrody:
1. Nagrodą w przeglądzie jest wystąpienie na scenie jako suport przed zaproszonymi artystami.
2. Organizator ma prawo przyznać dodatkowe nagrody
Warunki uczestnictwa:
1. Konkurs kierowany jest do osób pełnoletnich oraz do osób niepełnoletnich. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego.
2.Przegląd ,, Niech Cię usłyszą ” jest konkursem otwartym, w którym mogą brać udział soliści, DJ-e i zespoły grające szeroko pojętą muzykę. Wykonywany utwór nie może zawierać treści obraźliwych i wulgaryzmów.
3. Warunkiem uczestnictwa w przeglądzie jest akceptacja regulaminu oraz wysłanie zgłoszenia dostępnego na stronie internetowej zawierającego nazwę, opis oraz tytuły utworów do prezentacji. Zgłoszenie należy dostarczyć w terminie do dnia 29.07.2024 r. do godziny 14.00.
Zgłoszenia złożone po terminie zostaną odrzucone.
Forma Przeglądu :
1. Kwalifikacje do przeglądu odbędą się na podstawie nadesłanych przez wykonawców zgłoszeń.
2. Zgłoszenia należy nadsyłać do 29.07.24 r. na adres mailowy gbp.rybno@wp.pl lub osobiście w Gminnej Bibliotece publicznej w Rybnie ul. Wyzwolenia 90 a, 13-220 Rybno, tel. 23 6966467
3. Wybrani uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie o zaproszeniu do udziału w koncercie.
4. Wybór uczestników nie podlega jakiejkolwiek formie odwołania przez Wykonawców zgłoszonych do przeglądu.
5. Przegląd odbędzie się 2 i 3 sierpnia 2024 r. na scenie plenerowej podczas Dni Rybna 2024.
6. Podczas występów organizator zapewnia: nagłośnienie i obsługę techniczną. W trakcie wydarzenia, zespoły i soliści są zobowiązani do skorzystania z zapewnionej przez Organizatora obsługi technicznej.
7. O kolejności występów i dacie koncertów (2 lub 3 sierpnia) zdecyduje Organizator i poinformuje zakwalifikowanych.
8. Wykonawcy zakwalifikowani do występu zobowiązani są do przyjazdu w dniu i o godzinie wskazanej przez Organizatora. Organizator nie zapewnia noclegu ani przejazdu.
Terminy i miejsce:
• Przesyłanie zgłoszenia – do 29.07.2024 do godziny 14.00 osobiście w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie, ul. Wyzwolenia 90 a, 13-220 Rybno lub mailowo gbp.rybno@wp.pl
Koncert na żywo: 2, 3 sierpnia 2024, scena plenerowa OSiR w Rybnie
Postanowienia Końcowe:
• Uczestnik wyraża zgodę na utrwalenie jego wizerunku w postaci dokumentacji fotograficznej, nagrań audio-wideo oraz na wykorzystywanie ich do celów promocyjnych imprezy oraz archiwum organizatora.
• Zespoły lub soliści wyrażają zgodę na wykorzystanie materiału z koncertu do ewentualnych działań promocyjnych Konkursu w radiu, w social mediach i innych.
• Wszelkie formy ubezpieczenia osób i sprzętu uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.
• Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w przypadku istotnych zdarzeń mających wpływ na organizacje przeglądu.