Spotkanie autorskie z Catheriną Reiss w ramach DKK

W piątek, 24 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się spotkanie autorskie z Catheriną Reiss – autorką thrillerów psychologicznych „Fetor” oraz „Pokój już na Ciebie czeka”.
Pisarka związana z Gminą Rybno w rozmowie z moderatorką Panią Beatą Wiergowską oraz publicznością opowiedziała o swych książkach, twórczości a także pasji oraz planach na przyszłość.
Na zakończenie spotkania uczestnicy mogli zakupić ksiażki autorki oraz otrzymać pamiątkowy autograf.
Serdecznie dziękujemy Pani Catherinie Reiss za ciekawe i inspirujące spotkanie.

Spotkanie DKK

W piątek, 24 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, podczas którego omawialiśmy książkę Maureen Lee pt. „Nic nie trwa wiecznie”.

zdjęcie ze spotkania DKK

 

Zapraszamy na spotkanie DKK

Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w piątek 24 lutego o godz. 15:30. Omówimy książkę Maureen Lee pt. „Nic nie trwa wiecznie”.

plakat informujący o spotkaniu DKK

 

Zapraszamy na spotkanie autorskie

Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie autorskie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki z Catheriną Reiss, które odbędzie się w piątek 24 lutego o godz. 16:00. Catherine Reiss to autorka thrillerów psychologicznych „Fetor” oraz „Pokój już na Ciebie czeka”.

plakat informujący o spotkaniu autorskim w ramach DKK

 

Klub Małego Konstruktora

We wtorek, 14 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie odbyło się kolejne spotkanie Klubu Małego Konstruktora, podczas którego dzieci składają modele z klocków Lego.

 

 

 

Klub Małego Konstruktora

We wtorek, 7 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie odbyły się kolejne zajęcia Klubu Małego Konstruktora, na których dzieci składają modele z klocków Lego.

zajęcia Klubu Małego Konstruktora zajęcia Klubu Małego Konstruktora

zajęcia Klubu Małego Konstruktora zajęcia Klubu Małego Konstruktora