Stacja Niepodległość

Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie zaprasza na wieczór patriotyczny „STACJA NIEPODLEGŁOŚĆ” O WOLNOŚCI SŁOWEM I PIOSENKĄ, który odbędzie się 11 listopada 2022 o godz. 18:00 w Centrum Kultury-Bibliotece.

 

DKK dla młodzieży

W poniedziałek 24 października w gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie odbyło się spotkanie młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki, na którym omawialiśmy książkę „Ogród słów”.

spotkanie DKK dla młodzieży

spotkanie DKK dla młodzieży

 

W sobotę 22 października w Uzdowie odbył się V Otwarty Turniej Szachowy – Memoriał Zbigniewa Szymczaka. W turnieju uczestniczyli przedstawiciele z gminy Rybno, chodzący także na zajęcia szachowe w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie.

 

 

Inicjatywa DKK

Pani Beata Wiergowska – moderator Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie poleca dwie lektury: „Fetor” Catheriny Reiss oraz „Druga żona” Sheryl Browne i przygotowała ich recenzje.
Zachęcamy do przeczytania!
recenzja książki
recenzja książki

Zapraszamy na DKK dla młodzieży

Zapraszamy na spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek 24 października o godz. 17:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie. Omówimy książkę pt. „Ogród słów”.

plakat ogłaszający spotkanie DKK

 

 

Spotkanie DKK

W czwartek 20 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, podczas którego omawiana była książka Arno Geigera pt. „Wszystko o Sally”.

spotkanie DKK

spotkanie DKK

DKK

19 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie odbyło się spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki z Krzysztofem Potorskim, który opowiedział o tworzeniu i przygotowywaniu do druku książki pt. „Żabiny. Historia miejscowości”

spotkanie w ramach dkk

spotkanie w ramach dkk

 

Bajkowe spotkania

W piątek 21 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie gościliśmy przedszkolaków w ramach bajkowego spotkania. Dzieci usłyszały bajkę z serii Kubuś i Przyjaciele pt. „Najlepsi przyjaciele”.