W ramach akcji „Mała książka – Wielki człowiek” dyplom Małego Czytelnika otrzymał Igor Piątkowski.

Zakupiliśmy nowy stół do tenisa. Zapraszamy do gry z własnymi paletkami.

Teatr przy stoliku

W piątek 24 stycznia 2020 roku w Centrum Kultury – Bibliotece w Rybnie odbyło się czytanie na dwa głosy w formie teatru przy stoliku. Fragmenty komedii Aleksandra Fredry pt. „Brytan-Bryś” przeczytali laureaci VI Wojewódzkiego Festiwalu Sztuki Czytania Andrzej Lewicki i Daria Jankowska.

 

 

 

W piątek podczas ferii w bibliotece odbyły się gry i zabawy integracyjne.

 

23 stycznia w Centrum Kultury-Bibliotece odbył się FERYJNY TURNIEJ FIFA 20 dla młodzieży do lat 18, zorganizowany przez GBP w Rybnie . W turnieju wzięło udział 10 osób. Wygrał Dominik Laskowski, który w finale pokonał Kacpra Wantowskiego. Trzecie miejsce zajął Kacper Laskowski.

  

W środę podczas ferii w bibliotece odbyło się bajkowe śniadanie, na którym pojawiły się dzieci z przedszkola. Spotkanie poprowadziła Pani Halina Gawenda.

We wtorek podczas drugiego dnia ferii w bibliotece odbył się spektakl dla dzieci pt. „Magiczna kraina Czarnoksiężnika Oz-ona” w wykonaniu artystów Krak-Art.

  

W poniedziałek 20 stycznia o godz. 11:00 w bibliotece odbyły się zajęcia muzyczne dla Młodzieżowej Orkiestry Dętej oraz dla dzieci, którzy chcą rozpocząć grę na instrumentach. Wieczorem odbyło się spotkanie z podróżniczką Władysławą Zielińską, która opowiedziała o swoich podróżach.

Klub rękodzieła

16 stycznia odbyło się spotkanie klubu rękodzieła, na którym wykonywane były prace metodą decoupage. Podziękowania dla Pani Beaty Wiergowskiej za udostępnione materiały. Na następne spotkanie zapraszamy 20 lutego o godzinie 16:00. Wykonywane będą prace z wikliny papierowej.