Dyskusyjny Klub Książki

W piątek 25 czerwca odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, na którym gościliśmy Panią Renatę Buczyńską – Prezes Stowarzyszenia „Działdowska Kuźnia Słowa”. Poetka zaprezentowała nam swoje utwory,  niektóre z nich po raz pierwszy. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Wydarzenie zostało sfinansowane  ze środków Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie.

 

 

We wtorek 22 czerwca Gminną Bibliotekę Publiczną w Rybnie odwiedziły dzieci z klas I-III ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Hartowcu. Uczniowie poznali działalność biblioteki oraz uczestniczyli w grach i zabawach przygotowanych przez pracowników GBP.
Wszyscy świetnie się bawiliśmy🤣, do zobaczenia następnym razem🖐.

Dyskusyjny Klub Książki

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, w którym o swojej twórczości opowie nasz gość Pani Renata Buczyńska – Prezes Stowarzyszenia „Działdowska Kuźnia Słowa”.

Zapraszamy na NOC ŚWIĘTOJAŃSKĄ

Zapraszamy na NOC ŚWIĘTOJAŃSKĄ, która odbędzie się 24 czerwca w czwartek o godzinie 19:00 na skwerze nad jeziorem Rybno przy ulicy Praskiej.

Zmiana terminu spotkania spowodowana jest środowym meczem reprezentacji Polski.

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka

W niedzielę 6 czerwca na placu przy restauracji „Świtezianka” w Rybnie odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną.

Największą atrakcją dnia był występ clowna Kluseczki, który porwał do wspólnej zabawy zarówno dzieci jak                i dorosłych.

Ponad to na dzieci i rodziców czekało mnóstwo atrakcji takich jak: pokazy strażackie, kule wodne, przewóz łódką, pokazy modeli pływających, malowanie twarzy, gry i zabawy integracyjne oraz konkursy z nagrodami. Na scenie wystąpiły także wokalistki z grupy teatralnej „Poza schematem”.

Podczas pikniku odbyło się rozstrzygnięcie I etapu konkursu „Ogrody marzeń”. Nagroda trafiła do Agaty, Igora          i Oskara Piątkowskich.

 

 

 

 

 

Dyplom Małego Czytelnika w akcji „Mała książka – Wielki człowiek” otrzymał Miłosz Tułodziecki. Gratulujemy!