Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka

W niedzielę 6 czerwca na placu przy restauracji „Świtezianka” w Rybnie odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną.

Największą atrakcją dnia był występ clowna Kluseczki, który porwał do wspólnej zabawy zarówno dzieci jak                i dorosłych.

Ponad to na dzieci i rodziców czekało mnóstwo atrakcji takich jak: pokazy strażackie, kule wodne, przewóz łódką, pokazy modeli pływających, malowanie twarzy, gry i zabawy integracyjne oraz konkursy z nagrodami. Na scenie wystąpiły także wokalistki z grupy teatralnej „Poza schematem”.

Podczas pikniku odbyło się rozstrzygnięcie I etapu konkursu „Ogrody marzeń”. Nagroda trafiła do Agaty, Igora          i Oskara Piątkowskich.