Zapraszamy po nowości książkowe do naszej biblioteki.

zdjęcie przedstawiające nowości książkowe zdjęcie przedstawiające nowości książkowe

 

Kolejne wtorkowe spotkanie szachowe, na których uczestnicy doskonalą swoje umiejętności za nami.

Wtorkowe spotkania szachowe

 

Rusza szkółka szachowa!

W dniu 15 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie odbyło się spotkanie organizacyjne szkółki szachowej, w którym uczestniczyli dzieci i opiekunowie. Ustalono, że spotkania              z instruktorem będą odbywały się w każdą środę w godz. 17:00 – 19:00. Następnie dzieci zostały wprowadzone w tematykę szachów i rozegrały pierwsze partie.

spotkanie organizacyjne szkółki szachowej

spotkanie organizacyjne szkółki szachowej

DKK

Podczas walentynek na wesoło w naszej bibliotece moderatorka DKK dla dorosłych Pani Beata Wiergowska przybliżyła dzieciom informacje na temat walentynek oraz przeczytała wiersz.

 

DKK

W czwartek 10 lutego odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, na którym omawialiśmy książkę Eileen Chang pt. „Czerwona róża, biała róża”.

 

 

Wesoło, walentynkowo w bibliotece

W poniedziałek 14 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie odbyły się walentynki na wesoło. Na początku spotkania moderatorka DKK dla dorosłych Pani Beata Wiergowska przeczytała informacje na temat walentynek. Potem dzieci przystąpiły do zabaw. Piekły ciastka serduszka, tworzyły kartki walentynkowe, śpiewały, uczestniczyły w zabawach ruchowych    oraz kalamburach.

 

 

 

 

 

 

Dyskusyjny Klub Książki

Już w czwartek odbędzie się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem będziemy omawiać książkę pt. „Czerwona róża, biała róża”