II Nocny Turniej FIFA

Rybno: Konrad Zalewski wygrał II Nocny Turniej Fifa 2019!
W sobotę, 2 lutego 2019 roku o godz. 18:00 w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie odbył się II Nocny Turniej Fifa 2019 „Pyszczek i Syla” organizowany przez Dawida Zelmę (koordynator), Pawła Filipa, Krystiana Labickiego i Sylwestra Kasprowicza we współpracy z GBP w Rybnie oraz Przedsiębiorstwem Społecznym „Pyszczek i Syla” Sp. z o.o.
Zawodnicy rozegrali turniej systemem „brazylijskim” na czterech stanowiskach. Dzień przed zawodami odbyło się losowanie live par eliminacyjnych. Do finałów awansowało 4 spośród 30 zawodników: Marek Czarnecki, Piotr Sobotka, Tomasz Żuralski i Konrad Zalewski. W meczu o trzecie miejsce lepszy okazał się Marek Czarnecki, który pokonał Piotra Sobotkę w dwumeczu 5:4 i 3:2. W finale Konrad Zalewski dopiero po trzecim pojedynku zwyciężył z Tomaszem Żuralskim 3:0, 2:5 i 2:1. Najlepszym zawodnikom II Nocnego Turnieju Fifa 2019 „Pyszczek i Syla” pamiątkowe puchary oraz nagrody pieniężne wręczał Przewodniczący Rady Gminy Rybno – Piotr Kornatowski.
– Serdeczne podziękowania należą się Dawidowi Zelmie, Pawłowi Filipowi oraz Krystianowi Labickiemu za zorganizowanie turnieju, a także Dyrektorowi Centrum Kultury w Rybnie – Jarosławowi Rolkowskiemu oraz pracownikom za jak zawsze miłą współpracę. Dziękujemy także Przemysławowi Leśniewskiemu, Mateuszowi Kowalewskiemu i Tomkowi Żuralskiemu za użyczenie sprzętu. – Prezes Przedsiębiorstwa Społecznego „Pyszczek i Syla” Sp. z o.o. Piotr Zabłotny.

Źródło: SIS Rybno