Ferie w bibliotece 2014

Od 27 stycznia do 7 lutego, czyli przez całe ferie, w bibliotece można było pograć w gry na konsolę xbox 360 z użyciem kinecta który przenosi ruchy graczy na ekran.

Do wyboru były: gry sportowe (tenis, narciarstwo, rzutki, golf, baseball, futbol amerykański) kinect adventures i gwiezdne wojny. Największym powodzeniem cieczy się gry sportowe a prawdziwym hitem był tenis.

Dla użytkowników były dostępne także playstation 2, gry planszowe, kolorowanki i komputery z internetem, były one na drugim miejscu pod względem polarności, a większość dzieci grała na nich w grę Margonem.

W czasie ferii, 29 Stycznia, odbyło się także przedstawienie dla najmłodszych pod tytułem „Śpiąca Królewna”. Podczas przedstawienia dzieci chętnie brały udział w zabawie i były bardzo zadowolone z teatrzyku.