Zapraszamy!!!

Zapraszamy na koncert walentynkowy!!!

„Porywy serca czyli walentynkowy z piosenką i poezją” w wykonaniu Iwony Manista-Kuryś

Iwona Manista-Kutryś – kilka słów o sobie

„Jestem wokalistką, kompozytorką, dyrygentem oraz pedagogiem. Z wykształcenia też aktorką i udzielam się w Teatrze po 20-ej działającym przy Centrum Kultury w Piasecznie. Ukończyłam studia edukacji artystycznej na Uniwersytecie Łódzkim oraz dyrygenturę chóralną na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, a także Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Miałam przyjemność występować w Teatrze Stara Prochoffnia w Warszawie, Teatrze Stu w Krakowie oraz pracować w Teatrze Nowym Adama Hanuszkiewicza w Warszawie. Muzyka to moja największa pasja. Uwielbiam też teatr, film, książki, fotografię, dlatego lubię do swoich klipów dodawać zdjęcia, bo potrafią jak poezja i muzyka uchwycić to co ulotne i piękne. Moje kompozycje można znaleźć na youtube. Jedna z nich „Taniec” ze słowami Ewy Jowik zdobyła wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Jonasza Kofty w Warszawie i od kilku miesięcy znajduje się na Łagodnej Liście Przebojów internetowego Radia Aspekt . W swoim repertuarze mam wiele piosenek oprócz autorskich piosenki Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory, Jonasza Kofty i inne. Gram też w komediowym spektaklu ADAMM w reżyserii Ewy Kłujszo, który otrzymał III miejsce na Mazowieckim Festiwalu Teatralnym „Totalnie teatralnie” a ja nagrodę za najlepszą rolę żeńską. Aktualnie kończę swoją solową płytę pt: „Godzina Jeszcze młoda.”

Kopia PORYWY SERCA PLAKAT-page-001