Spotkania z pasjami – Emilian Kamiński

10 kwietnia o 11.00 w bibliotece odbyło się internetowe spotkanie na żywo z aktorem Emilianem Kamiński.

Na początku spotkania przeprowadzono wywiad  z panem Emilianem.  Aktor opowiadał o swojej pasji, teatrze który prowadzi. Gość spotkania bardzo ciekawie i z wielkim zaangażowaniem opowiadał o historii budynku w którym znajduje się teatr a także o życiu w aktorów, występie grupy bezdomnych z którymi pracuje a także o makiecie warszawy znajdującej się w teatrze.

W czasie przerwy zaprezentowano film nakręcony z okazji 5-lecia Teatru Kamienica. W międzyczasie było można wysłać pytanie które chciano zadać aktorowi. Po przerwie Pan Emilian odpowiedział na wybrane pytania.

„Spotkania z Pasjami” to cykliczne spotkania z interesującymi osobami które opowiadają o swoich pasjach.  Jest to świetny pretekst do miłego spędzenia czasu w interesujący sposób.

Bardzo dziękujemy Pany Emilianowi i obecnym za spotkanie a także Fundacji Orange za zorganizowanie wywiadu.

maly_plakat_Spotkania_z_pasjami_ver112