Kopciuszek: historia współczesna

W niedzielę, 21 kwietnia w Sali sesyjnej przy Urzędzie Gminy Rybno odbyło się przedstawienie pt. „Kopciuszek: historia współczesna” w wykonaniu grupy teatralnej „Poza schematem”, która działa przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie pod przewodnictwem Pani Beaty Rolkowskiej.

Gra młodych aktorów, piękne stroje oraz dekoracje przyciągnęły uwagę zgromadzonej publiczności. Na wszystkich twarzach widać było uśmiech i zadowolenie a całe spotkanie zakończyło się gromkimi brawami.

zdjęcie z przedstawienia "Kopciuszek: historia współczesna"  zdjęcie z przedstawienia "Kopciuszek: historia współczesna"

zdjęcie z przedstawienia "Kopciuszek: historia współczesna"  zdjęcie z przedstawienia "Kopciuszek: historia współczesna"

zdjęcie z przedstawienia "Kopciuszek: historia współczesna"  zdjęcie z przedstawienia "Kopciuszek: historia współczesna"

zdjęcie z przedstawienia "Kopciuszek: historia współczesna"  zdjęcie z przedstawienia "Kopciuszek: historia współczesna"