Konkurs recytatorski „Spotkania z Poezją”

W środę, 3 kwietnia o godz. 14:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie odbył się gminny etap konkursu recytatorskiego „Spotkania z poezją”. Na scenie wystąpiło 28 uczestników w trzech kategoriach.

Konkurs otworzyli Sekretarz Gminy Rybno Jolanta Jendrycka oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie Jarosław Rolkowski, którzy przywitali uczestników oraz zgromadzoną publiczność.

Jury w składzie Jadwiga Magnuszewska oraz Andrzej Lewicki przyznało pierwsze miejsca Lenie Szarmacher w kategorii klas I-III, Marii Zawada w kategorii klas IV-VI oraz Małgorzacie Tatarek w kategorii klas VII-VIII.

Nagrody zwycięzcom wręczył Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski.

Wyniki konkursu recytatorskiego „Spotkania z poezją”

kat. klas I-III

I miesjsce – Lena Szarmacher

II miejsce – Alicja Kanicz

III miejsce – Liliana Kowalkowska

kat. klas IV-VI

I miejsce – Maria Zawada

II miejsce – Alicja Kulczyk

III miejsce – Hanna Redmer

kat. klas VII-VIII

I miejsce – Małgorzata Tatarek

II miejsce – Maria Kozicka

Wszystkie te osoby pojadą na eliminacje rejonowe do Działdowa, które odbędą się 10 kwietnia o godz. 10:00 w Miejskim Domu Kultury.

Życzmy dalszych sukcesów.

konkurs recytatorski "Spotkania z Poezją"  konkurs recytatorski "Spotkania z Poezją"