Rozświetlenie choinki w Rybnie

W środowy wieczór, 6 grudnia w centrum Rybna odbyło się rozświetlenie choinki, zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rybnie.
Na początku zgromadzonych przywitali dyrektor GBP w Rybnie Jarosław Rolkowski i Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski po czym po wspólnym odliczaniu zabłysła choinka oraz inne świąteczne dekoracje świetlne.
Następnie odbyła się część artystyczna. W krótkim przedstawieniu przygotowanym przez Panią Beatę Rolkowską zaprezentowali się młodzi artyści z grupy teatralnej „Poza schematem” a świąteczne piosenki zaśpiewały Panie z zespołu „Niezapominajki”. Swój debiut artystyczny mieli również nowi członkowie Orkiestry Dętej, którzy zagrali znane polskie kolędy.
Na uroczystość przywędrował Święty Mikołaj, który obdarował zgromadzonych słodkościami.