Bal Wszystkich Świętych

W czwartek, 26 października odbył się Bal Wszystkich Świętych zorganizowany przez parafię pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybnie przy współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Rybnie.
O godzinie 15:00 przebrane dzieci i młodzież wzięły udział się na nabożeństwie różańcowym w kościele a następnie przeszły w radosnym korowodzie do sali sesyjnej przy Urzędzie Gminy gdzie odbył się bal.
Zgromadzonych powitali ksiądz proboszcz parafii pw. NSPJ w Rybnie – Janusz Kowalski oraz Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski.
Następnie w pięknie udekorowanej sali odbyły się quizy, tańce, konkursy i zabawy przy muzyce. Wiele emocji i zachwytów stworzył konkurs na najciekawszy strój świętej i świętego, który wygrali Pola Ostrowska i Franciszek Józefowicz.
W czasie balu dzieci miały także okazję uczestniczyć w animacjach takich jak rzuty do celu, zabawy z chustą animacyjną czy przeciąganie liny.
Dla uczestników balu był także przygotowany słodki poczęstunek.
Wielkie podziękowania za pomoc w organizacji Balu Wszystkich Świętych dla Pani Joanny Gawlik, Pani Eweliny Michalskiej, Pani Iwony Szarmacher, Pani Agnieszki Lewickiej, Pani Marleny Zielińskiej, Pani Sylwii Rynkowskiej, Pani Weroniki Witkowskiej, Pani Małgorzaty Kijora, Pani Małgorzaty Urbańskiej oraz Pani Justyny Godeckiej za przygotowanie poczęstunku oraz wystroju sali.