Dożynki

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Gminy Rybno na DOŻYNKI GMINNO-PARAFIALNE, które odbędą się w niedzielę 28 sierpnia na parkingu przy kościele w Rybnie.
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i tekst „Ksiądz Proboszcz Parafii NSPJ w Rybnie Janusz Kowalski Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski zapraszają na DOŻYNKI GMINNO-PARAFIALNE 28 SIERPNIA 2022 PARKING PRZY KOŚCIELE W RYBNIE Program: 11:00 uroczysta Msza św. -po mszy ÅW. przemarsz korowodu dożynkowego na parking przy kościele uroczyste rozpoczęcie dożynek 12:30- FEST BRASS koncert muzyki myśliwskiej biesiadnej 13:30 wręczenie pucharów dla zasłużonych rolników 14:00 KONCERT- DAMIAN HOLECKI z ZESPOŁEM 17:00 KONCERT RYSZARD SAWICKI PRZEBOJE POLSKIE ZAGRANICZNE Ponadto występy artystyczne lokalnych artystów, animacje dla dzieci, quizy, konkursy wiedzowe, konkurencje sportowe nagrodami, gastronomia 19:00 zakończenie”