Dzień Dziecka

W czwartek, 1 czerwca na parkingu przy kościele w Rybnie odbył się Dzień Dziecka zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rybnie.
Imprezę otworzył dyrektor GBP – Jarosław Rolkowski, który powitał zebranych i złożył życzenia wszystkim dzieciom.
Dla uczestników festynu przygotowano mnóstwo atrakcji: malowanie twarzy, domek z kulkami, gry plenerowe, zabawy muzyczne, konkursy z nagrodami oraz konkurencje sportowe, które poprowadził Pan Andrzej Wiergowski.
Podczas Dnia Dziecka dzieci otrzymały upominki od Pani Magdaleny Anczykowskiej – Radnej Rady Powiatu Działdowskiego oraz Henryka Wiśniewskiego – sołtysa Rybna.
Panie z KGW w Dębieniu: Anna Piątkowska i Mariola Dombrowska, serwowały popcorn oraz watę cukrową.
To był wspaniały, radosny dzień, uśmiech nie schodził z twarzy dzieci.