Koncert z okazji Dnia Kobiet

18 marca 2018r. w Centrum Kultury – Bibliotece w Rybnie odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Zgromadzonych przywitali Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski i dyrektor Jarosław Rolkowski. Wystąpił ,,Artu’S Kwartet” z Poznania : Magdalena Olech – I skrzypce, Magdalena Mateja – II skrzypce, Agnieszka Wisniewska – altówka, Stanisława Dziedziniewicz – wiolonczela oraz solistka Natalia Majewska Marszałek. Artystki wykonały utwory wybitnych twórców muzyki klasycznej. Można było usłyszeć m.in. ,,Lato” z ,,Czterech pór roku” Vivaldiego , ,,Marzenie” Schumanna, ,,Czardasza” Montiego, tanga i walce np. z filmu ,,Noce i dnie”.  Uczestnicy koncertu na pewno zapamiętają kapitalnie zaśpiewaną ,,Arię ze śmiechem”. Za wysoki poziom artystyczny i niepowtarzalny styl widownia nagrodziła artystów owacjami na stojąco. Koncert zakończył się miłym akcentem, każda pani otrzymała kwiatka.