Czwartek dla dzieci

Jak co tydzień w bibliotece przygotowano dla dzieci dodatkowe atrakcje.

Rano dzieci z przedszkola pojawiły się na bajce która bardzo się im spodobała. Dzieci chciały by zostać dłużej w bibliotece i zobaczyć kolejną historię. Niestety musiały wracać do przedszkola. Na pocieszenie zapraszamy za 2 tygodnie na kolejne ciekawe spotkanie.

Po wizycie najmłodszych w sali rozstawiono konsolę z grami dla dzieci ze szkoły podstawowej. Zainteresowanie było bardzo duże i każdy przybyły nie mógł doczekać się swojej kolei aby pograć w tenisa lub pozjeżdżać na nartach z kolegą lub koleżanką. Kolejna szansa do gry już w kolejny czwartek.

czwartek w bibliotece 5_800x451 czwartek w bibliotece 4_800x451 czwartek w bibliotece 3_800x451 czwartek w bibliotece 2_800x451 czwartek w bibliotece 1_800x451