Teatr przy stoliku

Serdecznie zapraszamy na TEATR PRZY STOLIKU pt. ,,Przyszedł mężczyzna do kobiety” Siemiona Złotnikowa

Sztuka jest komedią liryczną współczesnego rosyjskiego dramaturga utrzymana w klimacie czechowowskim, napisana z dużym znawstwem charakterów  i ludzkiej duszy, ciepła, refleksyjna  ale – jak to w literaturze rosyjskiej bywa –  naszpikowana również znakomitym humorem słownym i sytuacyjnym.

Pewnego dnia przyszedł mężczyzna do kobiety. Zwyczajny mężczyzna do zwyczajnej kobiety. Ot historia jakich wiele, z tym że oboje są po przejściach, połamani, niepewni siebie, ale mimo wszystko wyposażeni w jedno skromne marzenie – tak zwyczajne jak oni sami – marzenie o miłości i bliskości tej drugiej, życzliwej osoby. Czy Dina i Wiktor pokonają swoje uprzedzenia i wyjdą sobie naprzeciw?

przyszedl