Dzień Dziecka

W sobotę, 1 czerwca na parkingu przy kościele w Rybnie odbył się Dzień Dziecka, na który zaprosili ksiądz proboszcz Janusz Kowalski, Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski oraz dyrektor GBP w Rybnie Jarosław Rolkowski.
Imprezę otworzył ksiądz proboszcz, który powitał zebranych i złożył życzenia wszystkim dzieciom.
Dla uczestników festynu pracownicy biblioteki przygotowali mnóstwo atrakcji: dmuchana zjeżdżalnia, domek z kulkami, malowanie twarzy, figurek gipsowych oraz obrazków, gry plenerowe, konkursy z nagrodami oraz konkurencje sportowe, które poprowadził Pan Andrzej Wiergowski.
Podczas Dnia Dziecka dzieci otrzymały słodkości ufundowane przez księdza Janusza Kowalskiego, Przewodniczącego Rady Gminy Rybno Pana Piotra Kornatowskiego oraz bibliotekę.
To był wspaniały, radosny dzień a uśmiech nie schodził z twarzy dzieci.

Dzień Dziecka  Dzień Dziecka

Dzień Dziecka  Dzień Dziecka

Dzień Dziecka  Dzień Dziecka

Dzień Dziecka  Dzień Dziecka

Dzień Dziecka  Dzień Dziecka