Majówka z biblioteką

W piątek, 3 maja na targowisku w Rybnie odbyła się „MAJÓWKA Z BIBLIOTEKĄ”, zorganizowana przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rybnie, podczas której można było w miłej atmosferze spędzić ten świąteczny dzień długiego weekendu majowego.

Dla zgromadzonych uczestników festynu czekało mnóstwo atrakcji. Najmłodsi mieli okazję korzystać z urządzeń dmuchanych takich jak zjeżdżalnia, ring i domek z kulkami. Cały czas odbywały się konkurencje sportowe oraz zabawy integracyjne, które poprowadził Pan Andrzej Wiergowski. Chętne osoby miały okazję przejechać się bryczką z Panem Marianem Ligmanem. Był także namiot artystyczny, gdzie można było malować gipsowe odlewy, tworzyć majowe obrazki suchymi pastelami jak również wykonać kwiaty z papieru.

Nie zabrakło także słodkości. Pyszne gofry przygotowały panie z biblioteki a watę cukrową serwowała Pani Mariola Dombrowska.

Jak majówka to także grill, który przygotował Pan Przemysław Karbowski z firmy „Swojskie wyroby”.

festyn "Majówka z biblioteką"  festyn "Majówka z biblioteką"

festyn "Majówka z biblioteką"  festyn "Majówka z biblioteką"

festyn "Majówka z biblioteką"  festyn "Majówka z biblioteką"

festyn "Majówka z biblioteką"  festyn "Majówka z biblioteką"

festyn "Majówka z biblioteką"  festyn "Majówka z biblioteką"