Spotkanie autorskie z Danielem Kasprowiczem

W niedzielę 24 czerwca 2018r. w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie zostało zorganizowane spotkanie z Danielem Kasprowiczem – misjonarzem świeckim posługującym na Madagaskarze. Autor pochodzący z Rybna opowiadał o swojej najnowszej książce: ,,HAZO MENA O marzeniach z Czerwonej Wyspy”, której Patronat Honorowy objęła Gmina Rybno wraz z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Dietetyk przybliżył uczestnikom eventu charakter posługi misyjnej oraz opowiedział o pracy z niedożywionymi pacjentami kliniki „Flamboyant”. Podczas prelekcji można było zakupić książki, zakładki wykonane przez Natalię Wieczerzycką oraz malgaskie pamiątki autora, z których marża z zysku przeznaczona została na cele misyjne. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem.