Spotkanie z okazji święta niepodległości

W niedzielę, 12 listopada w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie odbyło się spotkanie z okazji 105. rocznicy odzyskania niepodległości „Patriotyzm od pokoleń”.
Spotkanie otworzył dyrektor GBP w Rybnie – Jarosław Rolkowski, który powitał wszystkich zebranych.
Część artystyczna rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu, a następnie młodzi aktorzy z grupy teatralnej „Poza schematem” pod opieką Pani Beaty Rolkowskiej ukazali losy Polski, walczącej o niepodległość.
W czasie wydarzenia zgromadzona publiczność mogła się włączyć we wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych z zespołem „Niezapominajki”.
Wieczór podsumował Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, który podziękował za przygotowanie wieczoru organizatorom i występującym oraz przybyłej publiczności.