Rajd rowerowy Świętego Jakuba

W niedzielę 25 lipca odbył się RAJD ROWEROWY ŚWIĘTEGO JAKUBA zorganizowany przez Parafię pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybnie oraz Gminną Bibliotekę Publiczną. Przejazd miał charakter edukacyjno-rekreacyjny. Uczestnicy pokonali na rowerach dystans 20 km z Rybna przez Jeglię, Gronowo do Kopaniarzy, dowiadując się po drodze informacji na temat życia Świętego Jakuba. Po przejechaniu trasy na rowerzystów czekał poczęstunek oraz certyfikat ukończenia rajdu

Dziękujemy sołtysom wraz z radami sołeckimi za przygotowanie posiłków w każdej miejscowości oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeglii za zabezpieczenie trasy.

zdjęcie z Rajdu Św. Jakuba zdjęcie z Rajdu Św. Jakuba

zdjęcie z Rajdu Św. Jakuba zdjęcie z Rajdu Św. Jakuba

zdjęcie z Rajdu Św. Jakuba zdjęcie z Rajdu Św. Jakuba