DKK

W czwartek, 14 września odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, podczas którego omawialiśmy książkę „Wilcze dziecko”.

Baner DKK

 

Zapraszamy na DKK

Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w czwartek 14 września o godz. 16:00. Omówimy książkę pt. „Wilcze dziecko”.

plakat informujący o DKK

 

Narodowe Czytanie

Jak co roku Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie włączyła się do akcji „Narodowe Czytanie”, która odbyła się w sobotę, 9 września w Plenerowej Czytelni przy Bibliotece. W tym roku lekturą „Narodowego czytania” było „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. Akcję otworzyli Dyrektor GBP w Rybnie – Jarosław Rolkowski oraz przewodniczący Rady Gminy Rybno – Piotr Kornatowski. Następnie do wspólnego czytania włączyli się zgromadzeni goście, nauczyciele, członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki oraz młodzież.

Narodowe Czytanie Narodowe Czytanie

Narodowe Czytanie Narodowe Czytanie

Narodowe Czytanie Narodowe Czytanie

Narodowe Czytanie Narodowe Czytanie

 

Narodowe Czytanie 2023

Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie zaprasza na Narodowe Czytanie lektury ,,Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej, które odbędzie się 9 września o godz. 11:00 w plenerowej czytelni przy Bibliotece.