Piknik rodzinny

W niedzielę 25 września na terenie obok Biblioteki w Rybnie odbył się PIKNIK RODZINNY – POŻEGNANIE LATA, POWITANIE JESIENI, zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rybnie.
Zgromadzeni uczestnicy imprezy uczestniczyli w różnorakich grach i zabawach takich jak hokej, wyścigi na drewnianych nartach, chodzenie na szczudłach, skakanki i hula hop. Dzieci zapoznały się także u grami z czasów minionych takimi jak kapsle czy klasy oraz malowały postaci z bajek.
Największe zainteresowanie wzbudziło urządzenie dmuchane: ścianka wspinaczkowa i zamek z kulkami.
Podczas imprezy uczestnicy mieli okazję skosztować watę cukrową i gofry.

Spotkanie z Panem Jerzym Anczykowskim w ramach DKK

21 września w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie odbyło się spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki z Panem Jerzym Anczykowskim. Miejscowy historyk i autor książek przybliżył zgromadzonym gościom postać księdza Franciszka Lissa, który na naszych terenach zasłużył się jako obrońca polskości.

 

Dyskusyjny Klub Książki

W czwartek 22 września w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, na którym omawialiśmy książkę                                                       pt. „Dziecko ulicy” autorstwa Judy Westwater.

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie zaprasza na PIKNIK RODZINNY „POŻEGNANIE LATA, POWITANIE JESIENI”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 25 września                           w godz. 14:00 – 17:00 przy Bibliotece.

 

Spotkanie w ramach DKK

Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki z Panem Jerzym Anczykowskim, który przybliży postać księdza Franciszka Lissa.

 

DKK

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w czwartek 22 września o godz. 16:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie. Omówimy książkę           pt. „Dziecko ulicy”.

 

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne zajęć tanecznych, które odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 17:00 w sali OSP w Rybnie.

 

Spotkanie DKK dla młodzieży

W poniedziałek 12 września w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla młodzieży, na którym omawiana była książka Martina Widmarka i Heleny Willis pt. „Tajemnica Kempingu”.

 

DKK dla młodzieży

Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla młodzieży, które odbędzie się w poniedziałek 12 września o godz. 17:00. Omówimy książkę pt. „Tajemnica kempingu”.

 

DKK

Członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki, który działa w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie wzięli udział w sobotniej akcji „Narodowe czytanie” i czytali fragmenty „Ballad i Romansów” Adama Mickiewicza.