Narodowe Czytanie

Zapraszamy wszystkich chętnych na ogólnopolską akcję Narodowe Czytanie 2020, która odbędzie się w letniej czytelni przy Centrum Kultury – Bibliotece w Rybnie 5 września o godzinie 12:00!

Dyskusyjny Klub Książki

Dyskusyjny Klub Książki w Rybnie zajął I miejsce w miesiącu lipcu 2020 roku w Grywalizacji DKK w województwie Warmińsko-Mazurskim😃. Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia i jednocześnie dziękujemy członkom naszego klubu, którzy systematycznie spotykają się w każdym miesiącu aby rozmawiać o książkach.👍

DKK

W czwartek 20 sierpnia 2020 roku odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Omawialiśmy książkę Vanessy Diffenbauhh pt. „Nie prosiliśmy o skrzydła”.

Dożynki 2020

W sobotę 15 sierpnia odbyły się Dożynki gminno-parafialne w Rybnie. O godz. 11:00 odbyła się uroczysta msza święta. Później uroczystości przeniosły się na parking obok kościoła. O godz. 16:00 wystąpił zespół Duo Fenix, który zaprezentował śląskie szlagiery zaś o 18:00 odbył się koncert Kapeli Górole. Ludzie świetnie bawili się przy muzyce. Dla przybyłych mieszkańców przygotowany był także bogato zaopatrzony bufet przygotowany przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Rybno.