Ferie zimowe

Przedstawiamy program ferii zimowych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie, a w nim mnóstwo ciekawych zajęć. Zobacz sam!

 

Wtorkowe spotkania szachowe

Zapraszamy wszystkich chętnych na WTORKOWE SPOTKANIA SZACHOWE. Pierwsze spotkanie już jutro od godz. 17:00.
W miarę możliwości prosimy o zabranie swoich szachów!

DKK

W czwartek 13 stycznia odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, na którym omawialiśmy książkę Ildefonso Falconesa pt. „Bosonoga królowa”.                                                                   Na kolejne spotkanie zapraszamy 10 lutego!

 

DKK dla młodzieży

W poniedziałek 10 stycznia odbyło się spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki, na którym omawialiśmy książkę pt. „Mors, Pinky i ostatnia przesyłka”.
Podczas spotkania zaprezentowała się dziewczynka, która pisze opowiadania. Przedstawiła nam opowiadanie pt. „Kilka dni z życia” i opowiedziała w jakich okolicznościach pisze swoje historie.

Dyskusyjny Klub Książki

W czwartek 13 stycznia odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych, na którym omówimy książkę Ildefonso Falconesa pt.”Bosonoga królowa”. Zapraszamy!

 

DKK dla młodzieży

W najbliższy poniedziałek 10 stycznia o godz. 17:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie odbędzie się spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki.

Zapraszamy!