Podsumowanie akcji 101 km na 101. urodziny Św. Jana Pawła II

W niedzielę 23 maja 2021 roku na parkingu przy kościele w Rybnie odbyło się uroczyste podsumowanie akcji „101 km rowerem w 101. rocznicę urodzin Jana Pawła II”. W tym roku udział w akcji wzięło 68 uczestników, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki z rąk Wójta Gminy Rybno Tomasza Węgrzynowskiego, Ks. Kan. Janusza Kowalskiego oraz dyrektora GBP Jarosława Rolkowskiego.  Podczas podsumowania na scenie wystąpili: zespół muzyczny L’amici, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Rybna oraz grupa teatralna „Poza schematem”.

zdjęcie z podsumowania akcji "101 km w 101. rocznicę urodzin Św. Jana Pawła II" zdjęcie z podsumowania akcji "101 km w 101. rocznicę urodzin Św. Jana Pawła II"

zdjęcie z podsumowania akcji "101 km w 101. rocznicę urodzin Św. Jana Pawła II" zdjęcie z podsumowania akcji "101 km w 101. rocznicę urodzin Św. Jana Pawła II"