Zakończenie konkursu wielkanocnego

Piętnasty już konkurs wielkanocny zakończył się. Celem konkursu było kultywowanie tradycji, zaznaczyć znaczenie palmy i pisanki w kulturze, zwrócenie uwagi na wartości chrześcijańskie i rodzinne a także prezentacja umiejętności plastycznych uczestników.

Prace zgłoszone do konkursu prezentowały wysoki poziom i zaangażowanie uczestników. Konkurs był podzielony na 2 kategorie, pisanki i palmy, w których rozdano nagrody, pojawiły się także dwa wyróżnienia.

Zajęte miejsca:

Palmy
I: Jadwiga Markowska
II: Zuzanna Knozowska
III: Karolina Truszczyńska
IV: Patrycja Krezymon
V:  Weronika Zakrzewska

Pisanki
I: Mateusz Zakrzewski
II: Dominika Kruszewska
III: Wiktoria Różańska
IV: Iwona Kościńska
V: Joanna Witkowska
VI: Miłosz Jadanowski

Maja Licznerska
Agata Truszczyńska

Prace były oceniane przez panie Hannę Kirchhof i Joannę Psiuk. Którym bardzo dziękujemy za wybranie najlepszych prac.

Laureaci a także uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, upominki oraz dyplomy, które wręczył dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie Pan Jarosław Rolkowski.

Przygotowane prace zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej.

wystawa pokonkursowa

IMG_0476_640x360