Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

15 stycznia w GBP odbyło się pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Mimo organizacyjnego charakteru spotkania atmosfera była bardzo luźna i szybko nawiązała się żywa rozmowa na temat książek. Każdy obecny otrzymał egzemplarz „Jedz, módl się, kochaj”  autorki Elizabeth Gilbert, przysłany z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej. Zostały też wybrane książki do zamówienia na kolejne spotkanie które odbędzie się  12 lutego 17.00.

Nadal w bibliotece można otrzymać egzemplarz książki która będzie omawiana na kolejnym spotkaniu. Zapraszamy wszystkich entuzjastów czytania książek na kolejne spotkanie 12 lutego na godzinę 17.00.

__________________________
Jedz, módl się, kochaj – Elizabeth Gilbert

Elizabeth Gilbert przed trzydziestką miała wszystko, o czym powinna marzyć nowoczesna kobieta: męża, dom za miastem, dobrą pracę. Mimo to nie była ani szczęśliwa, ani spełniona. Przeżyła rozwód, ciężką depresję i nieszczęśliwą miłość. A potem zaczęła szukać siebie na nowo.

Bestseller „New York Timesa” i „Publishers Weekly”
1. miejsce w kategorii non-fiction
Ponad 10 milionów egzemplarzy sprzedanych na świecie.
Prawie 340 tysięcy wydanych egzemplarzy w Polsce.
Prawa do wydania sprzedane do 42 krajów!

IMG_3801_1024x768 IMG_3799_1024x768 IMG_3798_1024x768 IMG_3807_1024x768 plakat