Wyniki konkursu na szopkę bożonarodzeniową

Zakończył się konkurs Gminy Rodzinny Konkurs na „szopkę bożonarodzeniową”. Prace było można składać od 24 listopada do 18 grudnia. Szopki można było wykonać dowolną metodą. Do konkursu zgłoszono 27 szopek.

Celem konkursu było: pogłębienie wiedzy na temat istoty Świąt Bożego Narodzenia, podtrzymywanie tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych, kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, rozwój umiejętności manualnych i plastycznych, możliwości prezentacji własnej pracy.

Jury w składzie:  Hanna Kirchhof i Joanna Psiuk. Oceniało prace pod względem: staranność wykonania, wrażenie artystyczne, oryginalność i pomysłowość, stopień trudności wykonania i wybrało najlepsze prace:

Miejsce 1:
Rodzina Rozentalskich – Rumian
Dominika Kruszewska – Żabiny

Miejsce 2:
Katarzyna, Arkadiusz, Patrycja, Hubert Krezymon – Rybno

Miejsce 3:
Jakub Sieński, Rybno

Wyróżnienia:
Julia michalska z rodziną
Malwina Januszewskia – Rumian
Zuzanna i Amelia Chyrzyńskie

Gratulacje!

SZOPKI

 

001. 01 Rodzina rozentalskich 001. 02 Dominika kruszewska 002. 04 Katarzyna, Arkadiusz, Patrycja, Hubert Krezymon 003. 11 jakub sieński 004. 03 Julia michalska 004. 05 Malwina Januszewska 004. 14 zuzanna i amelia06 misie 07 misie 08 wiewiórki 10 wiewiórki 13 wiewiórki20 dawid patryk i wojtek rucińscy 19 patrycja kacper krzyś bartwiccy 18 rodzina rozentalskichg 17 alicja i bartosz lenckowscy 16 szymon marchlewicz 15 kornelia jewartowska 12 knozowscy 09 oliwier laskowski