Koncert z okazji Dnia Kobiet

W niedzielę, 10 marca w sali sesyjnej przy urzędzie Gminy Rybno odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet, na który zaprosili Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie Jarosław Rolkowski.

Zgromadzona publiczność wysłuchała pięknego koncertu muzyki lat 20-tych, 30-tych oraz piosenek operetkowych. Na scenie wystąpili Barbara Lewicka – sopran, Alisa Kopac – skrzypce, Paulina Leda Wiczyńska – fortepian oraz Wojciech Winnicki – tenor.

Podczas koncertu rozdano także podziękowania dla wszystkich osób, które włączyły się do pomocy w przeprowadzeniu 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rybnie.

Dziękujemy wszystkim za przybycie a Paniom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.

koncert z okazji Dnia Kobiet  koncert z okazji Dnia Kobiet

koncert z okazji Dnia Kobiet  koncert z okazji Dnia Kobiet

koncert z okazji Dnia Kobiet  koncert z okazji Dnia Kobiet

koncert z okazji Dnia Kobiet  koncert z okazji Dnia Kobiet