31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę, 29 stycznia o godz. 17:00 w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie odbył się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rybnie. Imprezę poprowadzili Beata Drzewińska i Adam Szczypiński.
Podczas Finału odbyła się licytacja oraz występy zespołu muzycznego „Imperial” z Działdowa.
Największe zainteresowanie wśród licytacji budził voucher na kurs podstawowy prawa jazdy kategorii B – ufundowany przez Ośrodek Szkolenia Kierowców „Siódemka” Grzegorza Januszewskiego, który został wylicytowany za ponad 2 tysiące złotych oraz voucher na dzień bycia prezesem GRALBETU ufundowany przez Prezesa Zarządu PPH Gralbet Michała Borasińskiego. Pierwszy dzień został wylicytowany za 1000 zł, a drugi dzień bycia prezesem za 700 zł.
Ponadto przedmiotami licytacji były także:
– kosz wędlin ufundowany przez „Swojskie wyroby” Przemysława Karbowskiego
– voucher na rodzinny pobyt w domku letniskowym nad jeziorem Hartowieckim – fundator Zbigniew Sochack
– budka dla sikorek od Radnego Gminy Rybno – Łukasza Głowackiego
– witraż z herbem województwa warmińsko-mazurskiego, kalendarz Warmii i Mazur 2023, książka „Grunwald” – Tomasz Węgrzynowski – Wójt Gminy Rybno
– komoda pod RTV – „Eurostyl” Łukasz Witkowski
– voucher na kosz wędlin – voucher na manicure hybrydowy ufundowany przez Beatę Ligman
– voucher na manicure hybrydowy – Studio Urody Victoria Działdowo o wartości 100 zł ufundowany przez Piotra Kornatowskiego
– voucher na zakup okna o wartości 1000 zł ufundowany przez producenta okien firmę KIM z Gralewa
– voucher na pakiet przetworów rybnych – „Mazurska Rybka” Łukasz i Monika Biener
– voucher na usługi fryzjerskie o wartości 100 zł – Anna Neumann – salon fryzjerski
– voucher o wartości 100 zł – kwiaciarnia „Amaryllis” – Beata Wilbrandt
– voucher na kosz słodyczy – FHU VOX Anna Witkowska
– voucher na regenerację włosów – Lidia Hinc
– voucher na zestaw obiadowy dla 2 osób – Restauracja RyBaśka Koszelewy
– wiertarka – „Trux-Bud” Monika Truszczyńska
– brykiet profesjonalnie zniszczonych pieniędzy
– talerz wykonany w Domu Pracy Twórców w Płośnicy – Anita Ziółkowska
– napis MIŁOŚĆ od zespołu „Imperial”
– gadżety WOŚP
Punktem kulminacyjnym wydarzenia było symboliczne puszczenie „światełka do Nieba”.
Serdecznie dziękujemy mieszkańcom za udział w licytacjach i wsparcie 31. Finału WOŚP w Rybnie.