Piknik z okazji Dnia Dziecka

W sobotę 2 czerwca 2018r. odbył się Piknik z okazji Dnia Dziecka na placu przy restauracji ,,Świtezianka” zorganizowany przez Tomasza Węgrzynowskiego – Wójta Gminy Rybno, Hannę Bem – Kierownika Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie oraz Jarosława Rolkowskiego – Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie. Patronat honorowy Pikniku objął Pan Artur Chojecki – Wojewoda Warmińsko-Mazurski. Podczas obchodów życzenia, skierowane do najmłodszych uczestników, złożyła Senator RP Pani Bogusława Orzechowska oraz Wójt Gminy Rybno Pan Tomasz Węgrzynowski. Dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji: urządzeń dmuchanych, malowania twarzy, Wodnych Kul, Bubble Football, Walk Sumo, konnych przejazdów, a także zabaw przy muzyce i gier sportowych, za które dostały nagrody ufundowane przez Wojewodę Warmińsko-Mazurskiego. Zabawę taneczną poprowadziła Ewelina Szambora.