Konkurs recytatorski „Spotkania z poezją”

W poniedziałek, 17 kwietnia o godz. 14:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie odbył się gminny etap konkursu recytatorskiego „Spotkania z poezją”. Na scenie wystąpiło 30 uczestników w trzech kategoriach.
Konkurs otworzyli Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie Jarosław Rolkowski, którzy przywitali uczestników oraz zgromadzoną publiczność.
Jury w składzie Małgorzata Trąpczyńska oraz Andrzej Lewicki przyznało pierwsze miejsca Wiktorii Nowickiej w kategorii klas I-III, Alicji Kulczyk w kategorii klas IV-VI oraz Zuzannie Liberackiej w kategorii klas VII-VIII.
Konkurs recytatorski poprowadziła Kinga Gawlik.
Wyniki konkursu recytatorskiego „Spotkania z poezją”
kategoria klas I-III
I miejsce – Wiktoria Nowicka
II miejsce – Laura Gawlik
III miejsce – Zuzanna Wojciechowska
kategoria klas IV-VI
I miejsce – Alicja Kulczyk
II miejsce – Maria Mężykowska
III miejsce – Agata Piątkowska
Wyróżnienie – Maria Zawada
kategoria klas VII-VIII
I miejsce – Zuzanna Liberacka
II miejsce – Radosław Ochlak
III miejsce – Dominika Woźniak
Wszystkim nagrodzonym uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie powiatowym w Działdowie.